PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=12126}

Życie prywatne

Vie privée
6,2 265
ocen
6,2 10 1 265
Życie prywatne
powrót do forum filmu Życie prywatne

Vie privee (Życie prywatne) - film fabularny, gatunek: dramat, ale wszyscy którzy go ze mną oglądali myśleli, że to film dokumentalny; raczej tylko dla wielbicieli Brigitte, którzy chcą zobaczyć jak wyglądało Jej życie prywatne w latach '60; zawiera wiele wątków z prawdziwego życia Bardotki

bardotek69

Bardzo bym chciał mieć ten film w polskim wydaniu DVD, więc proszę cię, Imperialu wydaj to albo umrę z żalu!

ocenił(a) film na 8
bardotek69

Ależ proszę uprzejmię ...
Jakość wprawdzie nie najprzedniejszej marki, bo film nagrany z TV i to w angielskiej wersji, jednak dobre i to:


http://chomikuj.pl/mojamuzyka/Filmy/A+Very+Private+Affair(+Vie+privee)1962

fender31

Ale jajka!

Toż to chyba ta sama wersja, którą mam i ja :-D

Bo mam właśnie 'A Very Private Affair' z amerykańskim dubbingiem, nagranym przez mojego znajomego ze starego Polsatu. I z tego co widziałem w Twym linku jest to ta sama wersja, tzn. nagranie z tego samego seansu wtedy, ale zapewne przez różne osoby. Chyba.

Tak więc dzięki, ale nie skorzystam.

Fajnie jednak, że ktoś to wrzucił do ściągnięcia i z tym napisem: 'film dla fanów B.B.'! Extra!

Jesteś fanem Bardotki?

Masz jakieś inne Jej filmy? Może się wymienimy?

Bo przecież zanim cokolwiek wydadzą, to chyba prędzej przyjdzie zemrzeć...

Ale nie jest aż tak źle - Kino Świat i firma Vivarto wydadzą dwa różne pakiety filmów B.B. z okazji Jej 75. urodzin, które są 28 września b.r.!

Polecam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones