PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33017}

Dzikie dziecko

L'Enfant sauvage
7,1 635
ocen
7,1 10 1 635
8,0 3
oceny krytyków
Dzikie dziecko
powrót do forum filmu Dzikie dziecko

Sprawa chyba godna zachodu. FIlm przecież niezwykły. Ludzie czynu, zjednoczmy się!!! Piszcie adam_syn_jana@o2.pl

ocenił(a) film na 10
Adam_syn_Jana_2

W pełni popieram i dopisuję się pod tym pomysłem. Ja również mam kopię tego filmu, ale tylko w wersji oryginalnej, niestety. Chętnie obejrzałbym "Dzikie dziecko" z polskimi napisami...A swoją drogą szkoda że film ten do dziś nie doczekał się polskiej premiery na DVD, z polskim lektorem i z polskimi napisami.

Adam_syn_Jana_2

odświeżam bo też potrzebuję polskich napisów. ma ktoś? mam angielskie

ocenił(a) film na 8
s_ray

dawaj angielskie ja przetlumacze, jak cos :-) that's not a big deal for me

ocenił(a) film na 8
efc_2

filmik obejrzany... tekstu jest naprawde malo, takze jak ktos zna angielski na umiarkowanym poziomie to sobie poradzi....

ocenił(a) film na 10
Adam_syn_Jana_2

Mam napisy polskie do "Dzikiego dziecka", więc jakby ktoś potrzebował to można dać znać. :)

ocenił(a) film na 10
Julia_20

Witam,
Właśnie zauważyłem (szkoda że dopiero teraz) że proponujesz udostępnić polskie napisy do tego filmu, od dawna ich poszukuję, ale jak dotąd bezskutecznie. Jeśli Twoja propozycja jest nadal aktualna to ja bardzo chętnie skorzystam z tej oferty. Równocześnie proszę o dwa zdania instrukcji co do sposobu połączenia tych napisów z filmem, tak żeby wszystko właściwie funkcjonowało. Mam wersję filmu zapisaną na dysku komputera, a także orginalny film DVD.
Mój adres mailowy : pozmarko@poczta.onet.pl
Serdecznie pozdrawiam
Victor

ocenił(a) film na 10
Victor

wysłałam link w prywatnej wiadomości

Julia_20

hej.
a czy orientujecie się czy film jest gdzieś dostępny on line? pilnie potrzebuję go obejrzeć, w zasadzie na wczoraj....

ocenił(a) film na 10
madziula88

Nie mam pojęcia. Ale warto poszukać, jednak na pewno nie ma go w polskiej wersji.

ocenił(a) film na 10
madziula88

"Dzikie dziecko" można obejrzeć w całości online na Youtube, ale w wersji hiszpańskiej, jednakże oglądając uważnie można zorientować się w przebiegu akcji.Niestety, polska wersja jest niedostępna. Oto link:
http://www.youtube.com/watch?v=CvqLiXdOb-o&feature=g-vrec

Julia_20

Witam "Julia", pisze do Ciebie w związku z tymi napisami PL do filmu DZIKIE DZIECKO. Masz może jeszcze te napisy? Pozdrawiam Łukasz

ocenił(a) film na 10
Czarny_BP

Tak, mam napisy. Są na moim chom.iku, ale nie mogę tu podawać linków do tej strony bo wyskakuje komunikat. Jak mam Ci je przesłać?

Julia_20

Hmm, może podaj mi tylko nazwę swojego c h o m i k a i ewentualnie nazwę folderu podfolderu, w którym ten plik się znajduje. Byłbym bardzo wdzięczny :)

ocenił(a) film na 10
Czarny_BP

Może spróbuję wkleić link...
http:// cho mikuj. pl/ ararauna/Filmy/Dzikie+dziecko+*5bL*27Enfant+Sauvage*5d+*5b19 70*5d+*2b+napisy+pl
Proszę. Tylko usunąć spacje ;)

ocenił(a) film na 8
Julia_20

WYSLIJ PROSZE JESLI MASZ JESZCZE TEGO LAPTOPA

Julia_20

Witam:) Jeśli to nie kłopot i propozycja wysłania subków jest nadal aktualna to chętnie z niej skorzystam:)
szyszynka25(małpa)wp. pl
Z góry dziękuję:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones