PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=806734}

Inna kobieta

Amoureux de ma femme
5,4 1 234
oceny
5,4 10 1 1234
Inna kobieta
powrót do forum filmu Inna kobieta

Rozczarowanie

ocenił(a) film na 2

Dwóch aktorów, których bardzo lubię plus nieśmieszny, męczący, bezsensowny film. Szkoda.

lena022

Zgadzam się w całej rozciągłości. Brakowało mi słowa na określenie tego filmu, ale "męczący" pasuje jak ulał! Rozczarowanie.

kot69_filmweb

Męczący jak późny Woody Allen, a mnie sie spodobał. Realny, życiowy i chyba mądry, raczej dla 50+ z dłuższym stażem małżeńskim.

ocenił(a) film na 2
lena022

Dokładnie, nieśmieszny i męczący.
Auteuil raczej powinien na przyszłość darować sobie dalszą reżyserię tego typu 'komedii', albo staranniej dobierać scenariusze. Ten tutaj już na papierze nie mógł wyglądać dobrze. Taki filmowy koszmarek i nieporozumienie.

lena022

gatunek: DRAMAT Komedia Romans. Możliwe, że to nie film był zły tylko wasze nastawienie. Poza tym, jeśli się czegoś nie rozumie nie oznacza, że jest bezsensowne.

Myślę, że gdyście byli mężczyzną w wieku głównego bohatera, w długoletnim związku i nie nastawilibyście się na heheszki to znalazłby się i sens i inaczej ocenilibyście tę produkcję. Film na pewno nie jest bardzo zły czyli nie zasługuje na ocenę 2. Patrząc jednak przez pryzmat waszego zmarnowanego czasu podpowiem, że jest opcja oddania głosu bez oceny ;)

ocenił(a) film na 4
Bzium_3

Ani to komedia, ani dramat, a nawet nie romans. Zmarnowany tak znakomity potencjał aktorski.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones