PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10010319}
5,1 474
oceny
5,1 10 1 474
Komisarz Maigret
powrót do forum filmu Komisarz Maigret

Od razu zaznaczam że nie czytałem żadnej książki Georgesa Simenona, także nie wiem jaki był pierwowzór Maigreta. Ale trochę mnie dziwi że zarówno Brytyjczycy jak i Francuzi w tej roli obsadzają aktora komediowego.

O ile w przypadku filmów brytyjskich, Atkinsona oglądało się przyjemnie, o tyle Depardieu wypadł w tej roli nie jak detektyw tylko bardziej jak jakiś emerytowany alfons z alzheimerem...

Pan_Tonima

Ani Atkinson, ani Depardieu nie są aktorami komediowymi!!!! To, że oglądałeś z nimi tylko komedie to szkoda dla ciebie.

wiosna2012_2

Spojrzałem na pełną filmografię Rowana Atkinsona. Nie wszystkie filmy tam wymienione są mi znane. Wydaje mi się jednak, że wszystkie tytuły reprezentują - lepiej lub gorzej - gatunek komediowy. Bo takie właśnie było emploi aktora. Aż do czasu tych kilku filmów o Maigrecie. Z Depardieu sprawa jest mniej jednoznaczna. Lista filmów których wystąpił jest o wiele dłuższa zaś komedie chyba są tam w mniejszości.

Pan_Tonima

Co? Depardieu aktorem komediowym?

robgordon

Tak to jest, jak ktoś aktora zna z jednego, czy dwóch filmów :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones