PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11797}

Wszystkie poranki świata

Tous les matins du monde
7,9 3 179
ocen
7,9 10 1 3179
7,5 4
oceny krytyków
Wszystkie poranki świata
powrót do forum filmu Wszystkie poranki świata

Kolejny wspaniały film, którego nie ma na rynku DVD w Polsce ( sic! ) Najpiękniejszy film o muzyce!

ocenił(a) film na 10
gabriel_fw

W pełni się zgadzam. Film to po prostu cudo. Muzyka, zdjęcia, gra aktorska, piękna historia o miłości i namiętności (głównie do muzyki).
Jeden z moich ulubionych obrazów. Film, po obejrzeniu którego w połowie lat 90-tych zakochałem się w muzyce barokowej, a szczególnie violi da gamba. Dzisiaj po raz kolejny go sobie obejrzałem i po raz kolejny jestem nim zachwycony.

Dla osób znających język angielski dobra wiadomość. Film można znaleźć na francuskim ebay w całkiem rozsądnej cenie (około 15 Euro razem z przesyłką do Polski), z dźwiękiem 5.1 i angielskimi napisami.

ocenił(a) film na 10
gabriel_fw

Uwielbiam ten film. Pamiętam, że pierwszy raz oglądałem go na studiach w 1992 albo 1993 roku w "Klubie dziennikarza" we Wrocławiu (teraz jest tam jakaś knajpa). Jeden z niewielu filmów, który oglądałem do samego końca łącznie ze wszystkimi napisami, aż ucichła muzyka....

Pietka20

Ciekawe, że wciąż niedostępny w polskiej wersji na dvd, bo kiedyś był na vhs.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones