PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11797}

Wszystkie poranki świata

Tous les matins du monde
7,9 3 179
ocen
7,9 10 1 3179
7,5 4
oceny krytyków
Wszystkie poranki świata
powrót do forum filmu Wszystkie poranki świata

już od dawna szukam możliwości zakupienia tego filmu ale nie znalazłam sposobu może ktoś wie

tigreton1980

Można go posiąść drogą kupna-sprzedaży, jednakowoż dvd nie ma polskiej wersji językowej, ponadto kosztuje, powiedzmy to sobie szczerze, niemało. Taniej, choć nie tak znowu tanio, byłoby kupić vhs z polskim lektorem, i ta jednak droga ma swoją zasadniczą wadę - otóż znalezienie tej kasety jest zadaniem niesłychanie trudnym. Pozostaje tedy droga najprostsza - internetowa, a więc ściągnięcie filmu z jakiegoś forum internetowego, wymianie plików poświęconemu. Inne drogi są już zupełnie niekonwencjonalne, nierzadko też niosące ze sobą możliwość nieprzewidzianych, a jednoznacznie przykrych konsekwencji (idealnym przykładem jest tu zuchwały rapt filmu z jakiegoś wykwintnego sklepu), także lepiej ich unikać i kroczyć w miarę już przetartymi ścieżkami.

ocenił(a) film na 10
tigreton1980

Mam ten film i mogę Ci go odstąpić.Jesli jesteś zainteresowany-napisz do mnie.

tigreton1980

Za jakiś tydzień będe miał DVD z polską wersją napisów, które własnie powoli kończe robić.

ignacy_reilly

Witam.
Zależy mi bardzo na kopii tego filmu. Czy jesteś w stanie mi pomóc?
Jeśli tak to proszę o warunki.
Pozdrawiam.
Waldek

ocenił(a) film na 9
ignacy_reilly

Ja również jestem niezwykle zainteresowany zdobyciem tego filmu. Proszę o kontakt (moje gg: 5658508).

ocenił(a) film na 9
jim_wilson

alarm odwołany: już mam ten film.







jim_wilson

Czy to przypadkiem nie chodzi o Marina Marais i Jeana -Baptisty Lully'ego? Widziałam kawałek na You Tube. Jeśli tak jest w rzeczywistości jak myślę, to daj krótką wzmiankę czy film jest warty obejrzenia, a przede wszystkim czy opłaca się go kupić. Pozdrawiam.

bemol33

Czasem wystarczy przeczytać opis filmu lub recenzję, aby nie zadawać "takich" pytań. W filmie Lully nie występuje, jest jedynie Brunet (jego kochanek - w scenie nauki gry na violi) i jego muzyka (Marche pour la ceremonie des Turcs, którego wykonaniem dyryguje Marais).

jim_wilson

gdzie kupiłeś ten film??? bardzo zależy mi na jego kupnie. proszę o info

ignacy_reilly

witam, bardzo zależy mi na kupnie dvd z tym filmem. możesz podac namiary gdzie go dostac?

ocenił(a) film na 10
ignacy_reilly

Minęło kilka lat :)
Ale może propozycja nadal aktualna?

Goha2013

Napisz mi swój adres email. Podam ci jak go zdobyć.

ocenił(a) film na 10
ignacy_reilly

A mógłbyś napisać do mnie wiadomość prv? Możesz?
Bo do Ciebie się nie da, a nie chciałabym podawać publicznie adresu mailowego :)

ignacy_reilly

Witam chciałbym nabyć film z polskimi napisami Wszystkie poranki świata jeżeli to jeszcze możliwe.Będę bardzo zobowiązany.Pozdrawiam

ignacy_reilly

czy istnieje nadal możliwość zdobycia tego filmu. W sieci z legalnych źródeł nie ma mogę nic znaleźć . krótko . POMOCY !!!!!!!

ignacy_reilly

Witam, czy nadal można od Pana kupić ten film?

tigreton1980

Witam, wiesz, że ten post ma juz 6 lat, ale czy ktos wie gdzie mogłabym go teraz kupić?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones