PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11797}

Wszystkie poranki świata

Tous les matins du monde
7,9 3 178
ocen
7,9 10 1 3178
7,5 4
oceny krytyków
Wszystkie poranki świata
powrót do forum filmu Wszystkie poranki świata

Jeden z moich ukochanych filmów - pierwszy raz byłem na nim w kinie, będąc na wagarach - nie wiedziałem na co idę, ważne było że cokolwiek grają. I zostałem oczarowany i moje serce zaczarował dzwięk violi da gamba i w ogóle czar ponurej wiolączeli. Film jest fantastycznie obsadzony - rewelacyjny Marielle - jakby urodzony wirtuoz, Depardieu w pudrach i białych rajtuzach jest genialny. Młody depardieu jest szczeniacki i taki naiwny i emocjonalny jak trzeba. No i siostry piękne i powabne. A koniecznie zwróćcie uwagę na zdjęcia - na kolory, na przyrodę która jest bujna ale nie nachalna. Posłuchajcie realizacji dzwięku - żadko się zdarza że WSZYSTKO słychać. A na dodatek pod koniec filmu - pałac królewski prawie jak z lukru. Cudo. Ech .. co ja gadam, ale film jest absolutnie genialny....
Ślę ukłony do miou-miou za jego wprowadzenie. Uchyl okulary....

ocenił(a) film na 10
Przemekm

Jesteś tu jeszcze, Przemku? :)
To dzieło i ze mną idzie przez życie.
Opisałeś je celnie.
I ja czuję się oczarowana. A wczoraj miałam okazję zobaczyć film ponownie w warszawskim Muranowie. Uczta dla zmysłów <3
Była pełna sala - cudownie!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones