Gérard Depardieu

Gérard Xavier Marcel Depardieu

8,0
17 918 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gérard Depardieu

Dotychczas obejrzałem z tym aktorem następujące filmy

Pechowiec (1981) ocena: 8/10
1492:wyprawa do raju (1992) ocena 9/10
Asterix i Obelix kontra cezar (1999) ocena: 4/10
Asterix i Obelix:Misja Kleopatra (2002)
36 (2004) ocena: 7/10
San Antonio (2004) ocena:1/10
Asterix na Olimpiadzie (2008) ocena:3/10

Obecnie oglądam trochę Hrabiego Monte Chiristo.Choć bardziej jestem skupiony na czytaniu samej książki Alexandra Dumasa

Czy ktoś może polecić mi inne filmy w których gra ten utalentowany Aktor.

Bondman

Owszem mogę polecić:) Gerard niestety ma zwyczaj grania we wszystkim co wpadnie mu w ręce, tak więc koło bardzo dobrych pozycji, które warto zobaczyć znajda się takie, których niestety nie da się zobaczyć. Zresztą widać to po Twoich ocenach. Polecam bardzo dobry film "Czystą formalność" Polańskiego, ponadto możesz zobaczyć jego bodajże pierwszą dużą amerykańską produkcję "Zieloną kartę", osobiście nie lubię komedii romantycznych jednak dzięki Depardieu ogląda się to z dużą przyjemnością. Całkiem niezły jest kostiumowy "Vatel" i fantastyka w stylu francuskim "Vidocg", "Księga Diny" film dzięki głównej postaci kobiecej mroczny i trochę dziki, gdzie Depardieu jest uroczo zagubionym, zakochanym głupcem w dużo młodszej kobiecie. Z francuskich produkcji mogę polecić jeszcze "Cyrano de Bergerac" oraz "Pułkownik Chabert" Depardieu w najlepszej formie. Miłego seansu:)

Wilczyca_9

Ja bym polecił

ŻEGNAJ MAŁPKO
PECHOWIEC
TRZECH OJCÓW
ZBIEGOWIE
PRZYJACIEL GANGSTERA
UTRACONA MIŁOŚĆ
UKRYTA TOŻSAMOŚĆ
TATA I MAŁOLATA
MÓJ OJCIEC, TEN BOHATER


Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones