Gérard Depardieu

Gérard Xavier Marcel Depardieu

8,0
17 854 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gérard Depardieu

Czy mi się wydaje, czy on wystąpił w jakiejś polskiej reklamie? Widziałem tylko migawki i nawet nie wiem co to była za reklama (ale chyba polska) i wydawało mi się, że on tam był. Mam nadzieję, że mi się przewidziało, bo widziałem obraz przez jakieś 2 sekundy.

Dont

Poszukałem trochę w internecie i to rzeczywiście on występuje w reklamie BZ WBK. Trochę to przykre.

Dont

Tym bardziej przykre, bo fafluni w tej reklamie coś niezrozumiale pod nosem pod nosem, a wziął za te kilkanaście sekund pewnie spore honorarium...

Dont

reklama banku, dno totalne dno, żeby ta reklama jeszcze była ciekawa, ale wszystkie reklamy banków to syf, nastepny dupek co się skundlił

skaner333

reklama beznadziejna...ale patrząc na dorobek odegranych rol...mozna wybaczyc...
kiedy zawita sprawiedliwosc i ten ,,dupek'' skopie ci ry. ?

SteveSiedem

co wy ludzie reklama fajna na poziomie, i "twojej matce też zapłacę" czy coś w tym stylu i ten jego łamany polski uroczo wyszło fajny on

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Dont

Wcześniej w reklamach tego właśnie banku wystąpili John Cleese i Danny DeVito...

Dont

Cleese, DeVito, Teraz Depardieu, niedlugo i Vin Diesel z Arnoldem wystapia.

Dont

https://www.rmf.fm/magazyn/news,16046,gerard-depardieu-twarza-bialoruskich-kaban osow-ktore-udaja-francuskie-wedliny.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones