Gérard Depardieu

Gérard Xavier Marcel Depardieu

8,0
17 918 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gérard Depardieu

możecie mnie jechać ale dobrze zrobił tu nie już nie chodzi że ma wiele milionów kasiory ale jak on już oddał wiele podatku państwu bagatell ok 100 milionów euro i jeszcze ma płacić 70% podatku! Tego prezydenta lewaka powaliło doszczętnie!Facet się zacharował jak głupi oddał tyle podatku a ten matoł żydowski chce jeszcze więcej podatków no ludzie kochani! Proszę mi nie pieprzyć głodnych kawałków ,że on jest szmaciarzem bo większość z was jak by się dorobiła to za nic by nie nie chciała takiego podatku od państwa! Zresztą z Francji już dużo spieprza przedsiębiorców! To ze podniosą podatki to wcale nie uratuje kraju ten głąb żydowski doprowadza do chaosu nie licząc utrzymywanie śmierdzieli leniwych na socjalu o zgrozo!A co do kraju Rosja to co że jest teraz Rosjaninem wiem zaraz ktoś mi napisze "popiera morderce" prawda jest taka .ze jak jest się ruskiem to sie z tobą liczą na świecie.To że Putin morduje ludzi to nie można wrzucać całego narodu do jednego worka!

paul_van_dyk_87

jak najbardziej sie zgadzam.Państwo by chciało żeby odrabiać dla niego pańszczyznę a samemu brać ochłapy.Rozbój w biały dzień.Dziwie sie że dopiero teraz się zdecydował na wyjazd

użytkownik usunięty
maciekb80

dobrze ale po co gada takie głupoty? że Rosja to kraj Demokratyczny, wchodzi w d.. Putinowi ??? to nie jest normalne

niekontrolowany(a może świadomy) populizm , którym chce sobie jeszcze bardziej zjednać widownie rosyjską , by poczuc sie w Rosji jak w domu.Chyba.

użytkownik usunięty
maciekb80

zero honoru także nie jest to normalny facet poza tym świat na to patrzy i jeszcze trochę i USA w to uwierzy w tą "demokracje"

jest to kuriozalna choć możliwa perspektywa przyszłości.Jako że niejednokrotnie najbardziej abstakcyjne historie pisze zycie.Fakt faktem że ośmieszył sie tym upolitycznianiem w którym jak widać nie radzi sobie.Dojdzie do tgo że stanie sie twarzą kampanii Putina.

użytkownik usunięty
maciekb80

pewnie tak, szkoda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones